ONLİNE ZAYIFLAMA PROGRAMI NEDİR?

Online Danışmanlık Nedir?
Her gün kullandığın iletişim araçlarını, senin dönüşümüne hizmet edecek bir sisteme dönüştürdük!
Cep Telefonu, WhatsApp, Telegram, Facebook Messenger, Skype ve E-Mail seçeneklerinden hangisini kullanmaktan hoşlanıyorsanız, biz de oradayız!
Evde, okulda, iş yerinde, caddede, yanınızda telefonunuzun veya internet bağlantınızın olduğu her yerde size kesintisiz hizmet garantisi sunuyoruz. Online zayıflama programı ile kişiye özel destek ve takip sistemi, sizi hayal ettiğiniz kiloya çok rahat ve hızlı bir şekilde ulaştıracaktır.

BESLENME ALIŞKANLIKLARI KONTROLÜ BAĞIMLILIK KONTROLÜ
Anlık destek alabiliyor olmanız çok önemlidir;
Çünkü insan zihni alışkanlıklarını saniyeler içinde uygular. Fakat çok iyi bilinmesi gereken bir şey var ki aynı zihin yapısıyla aynı davranışları yaparak farklı bir sonuç alınması İMKANSIZDIR.
Bu nedenle kilo almanıza sebep olan, ihtiyaçtan fazla yemek tüketimi yaptıran alışkanlıklarınızın kontrol altına alınması gerekir. İhtiyaçtan fazla yemek tüketimi ile beslenilen aslında fiziksel beden değil, duygusal bedendir. Bu duygusal bedeni beslemenin, aslında ne kadar da çok başka yolları olduğunu gelin anlık desteğimiz ile keşfedin.

BESLENME
Kontrolsüz beslenme, gerçek ihtiyaç değildir. İhtiyacınız kadar beslenme hem bedeninizi hem de ruhunuzu hafifletir.
Yediğiniz içtiğiniz her şeyi bizimle paylaşarak, karnınızı içiniz rahat bir şekilde doyurmanın keyfine varın. Bunu düzenli yapmaya başladığınızda ne demek istediğimizi daha iyi anlayacaksınız.

SPOR
Sizinle birlikte koşuyoruz, sizinle birlikte spor yapıyoruz, sizinle birlikte yürüyoruz.
Günlük hayatınıza entegre edebileceğiniz bir hareket planı hazırlar ve düzenli hareket etmenin hem zihninizi hem de bedeninizi nasıl zinde tuttuğunu deneyimlersiniz ayrıca spor yapmak mutluluk hormonu salgılatacağı için yemekle mutlu olma seçeneğini elimine edersiniz. Siz yine de denemeden inanmayın tabi..

 

PSİKOLOJİK DURUM

Mutsuz insan ya kilo alır, ya da kilo verir. Mutsuzluğun, stresin ilk önce etki ettiği yer midedir. Hiç kimsenin enerjileri ya da bedensel tepkileri, birbiri ile aynı değildir. Bu nedenle ne yediğiniz, neyi ne kadar yediğiniz tamamen duygu durumunuzla ilişkilidir.

Biz Online Programlarımızda, hayatınızda var olan problemleri de konuşup, doğru farkındalık kazanarak yaşadığınız olaylara karşı bakış açınızı değiştirmenize yardımcı oluyoruz. Bakış açınız değiştiğinde anında duygu durumunuz da değişir ve duygularınız değiştikçe alışılagelmiş düşünce sisteminiz kendine yeni yollar bulur ve bir bakmışsınız, tüm yaşam deneyiminiz, yavaş yavaş değişiyor…

 

 

 

Değişen tek şey, her şey….

Yeni başlangıçlar yapın…..

Size özgü, sizin kadar özgün….

İnce ve efsanevi bir sen….

HAZIRSANIZ

HEMEN

BAŞLAYALIM

 

 

 

 

 

Çalışanlar, öğrenciler, gezginler ve ev kadınları deneyerek yaşayarak çözümü gördüğümüz bu metot sayesinde artık kolaylıkla zayıflayabilirsiniz…Yıllarını harcamadan…

Hayatınızın geri kalanında ideal kiloda yaşamaya hazır mısınız?

 

Kendine güvenmediğin zamanlarda, bize güvenme rahatlığı ile hedefine koş. Her nefesinde yanında olacağız. Telefonun kadar yakınında…