RUH-ZİHİN-İDEAL BEDEN

_SNL7234-1

Kimde muhteva (içerik), şekilden ağır basıyorsa o yontulmamıştır, kimde şekil muhtevadan ağır basıyorsa o yüzeysel bir insandır, kimde muhteva ve şekil aynı ağırlıktaysa o seçkin bir insandır” der Konfüçyus.
Doğru bir hayat duruşu; beden, ruh ve zihin olarak sağlıklı ve dengede kalabilmekten ibarettir.

Bir hedefin bir amacın varsa ve karar verdiysen yeni bir sen olmaya, yapman gerek tek şey harekete geçmek. Olana kadar. Nasıl ki bir çiviyi çakmak için uygun bir çekiçle defalarca vurmak gerek, bir kez vurduğunuzda duvarda durabilir ama bir şey astığınızda yere düşmesi kaçınılmazdır. İki kere vurduğunuzda biraz daha güçlüdür ama ağır bir şeyi hala taşıyamaz. Bununla beraber beton çivisini ahşap çivilere uygun küçük bir çekiçle çakamazsınız. Sağlam olabilmesi için uygun olan çekiçle kezlerce vurarak çakmak gerekir. Bizimde hedefe ulaşıp orada kalabilmemiz için yapmamız gerekenleri tekrar tekrar yapmamız gerekir. Burada ki en önemli ayrıntı doğru çekiç yani doğru adreste olmaktır. Aklımızı ipotek etmeden, uygun olan doğru seçimler ve gerekli zaman ve çabayı harcamak. İşte başarının sırrı.

Bizim zayıflama yöntemimiz kişiye özel, Çünkü;

Kilo Problemi Yaşayanlar için Beden-Zihin-Ruh dengesinin sağlanması şart!

Sen özelsin!!! Biz de bunun farkında olarak;

sağlıklı yaşama ve fit bir bedene kavuşmak isteyenler için beden, zihin ve ruh dengesinin kurulması çalışmaları ile kalıcı zayıflamanız için buradayız. Önemli olan kilolu olma nedeninizi bulmanıza yardımcı olmak ve eski alışkanlıklarınızı, korkularınızı ve bağımlılıklarınızı kökten değiştirebilmek. Kalıplardan kurtulmak, özgürlük ve mutluluğu deneyimlemek tamamen bizim kendi elimizde.

İdeal kiloda kalıcılık için çok yönlü programlarla dönüşüm süreci sizi özgürlüğe götürecektir.