EN İYİ ONLİNE ZAYIFLAMA KOÇU

Programımız sıradan online diyet programı değildir. Hap yut, toz iç, tayt giy, uykuda cd dinle zayıfla gibi gerçek dışı uygulamalar olmadığı gibi organlarını kesip atmadan tam tersine beden bütünlüğünüzü koruyarak sizi gerçek özgürlüğe kavuşturur. Sizi düşünen bir sistem işte buna önem verir, beden bütünlüğünüze, sağlığınıza ve sonrasında yaşayabileceğiniz sorunlara. İyi bir koç sizi değiştirmeye çalışmaz çünkü bu kalıcı değildir, ama dönüştürür.

 

Bakın Gamze Gözalan bir röportajında nasıl anlatmış kilo verme sürecini;

“İlk ameliyatımı 8 yıl önce oldum. İki ayda 158’den 100 kiloya düştüm. Ama bir gün, içinde bulunduğum araç fazla hareket edince kelepçem patladı; ameliyatla kelepçeyi çıkardılar. Verdiğim kiloları yeniden aldım. 2 sene sonra, 2006’da, hiç düşünmeden ikinci kez ameliyat masasına yattım. Göbeğimden yukarıya kadar kestiler; safra kesemi alıp, kelepçeyi taktılar.Böylece iki yıl süren sancılı dönem başlamış oldu. Ağrılarım inanılmazdı; evden çıkmadım, kimseyle görüşemedim. Sonra karşıma Prof. Dr. Cihan Uras çıktı ve birbirine yapışmış olan organlarımı yedi saatlik ameliyatla ayırdı; bağırsaklarımın bir kısmını aldı ve kalın bağırsağımı yemek borusuna bağlayarak rahatlamamı sağladı. Üç profesör, iki uzman doktor, bir de estetik cerrah girdi ameliyatıma….”

İki yıl ve sonuç birbirine yapışmış 7 organ ve hala çözüm yanlış yerde arandığı için feda edilen kalınbağırsak, mide, yemek borusu.

Kalınbağırsağın yemek borusuna bağlanması yani kaba tabirle buzdolabı ile tuvalet arasında düz bir hat oluşturularak yaratılan çözüm…

Bir de keyifle, güle oynaya 118 kilodan 14 ayda 56 kiloya gelen Emel’i dinleyelim;

“Haydi sende gel ideal bedenin keyfini sonuna kadar yaşa kaybedeceğin hiç bir şey yok (organlarında dahil),

kazanacağın ise tek kelimeyle ÖZGÜRLÜK

15894714_596069117248882_4114400702819762967_nFullSizeRender (5)

 

Emel bu süreçte acılar içinde evde kıvranmak yerine Likya Ultramaratonuna katıldı, dağlarda kamp yaptı, tatile gitti, arkadaşları ile eğlendi ve 62 kilo vererek 56 kiloya geldi.

Hayatımız seçimlerimizin sonucudur, karar sizin ;)

Meşhur Çekim yasası kuralı şudur:  Ne istiyorsan onu çekemezsin, neysen onu çekersin…

Düşünceni değiştir hayatın değişsin diyorlar evet ama düşünceni değiştirebilmek için önce o olman lazım, onu yaşaman lazım. Gel gerçek hayatın içinde yaşayarak kilo sorununu çözelim ve düşünce sistemini değiştirelim.

başlamak için TIKLA ve formu doldur