ONLİNE ZAYIFLAMA

ONLİNE ZAYIFLAMA demek; zayıflamanın en keyifli hali demek.

İnternet bağlantınızın olduğu her yerde ihtiyaç duyduğunuz her an zayıflama koçunuza ulaşabilirsiniz demek.

Sistemimiz aylık programlardan oluşuyor. Beslenme ve hareket yönlendirmesi ile yaşamınızın içinde kendinize uygun doğru tercihlerle kalıcı şekilde kilo vermeyi öğrenmek ilk hedef.
İhtiyaç halinde yardımcı tekniklerin öğretilmesi devreye girebiliyor. Otohipnoz, EFT (Duygusal Özgürleşme Tekniği), meditasyon, telkin gibi…
Tabii ki güçlü motivasyon desteği olmadan başarmak çok zor, düşsekte kalkıp yola devam etmek olmazsa olmazlardan  bunun yanı sıra yine kalıcılık için miktar algısı ve telefi bilinci üzerine çalışmalar yapıyoruz.
Varsa yemenin altındaki nedenleri çözümlüyoruz.
Kısacası online zayıflama, kişiye özel bir yolculuk  olduğu için süreçte tamamen kişinin ihtiyaçlarına göre şekilleniyor.
Her sabah birlikte belirleyeceğimiz bir saatte görüntülü ya da normal bir telefon görüşmesi yapıyoruz. Günün devamında da ihtiyaç doğrultusunda online iletişime devam ediyoruz.

Bahar Pançuk Deniz ile Zayıflma Deneyimi, kilo sorununuzu özünde çözmenize, kaynağı tedavi etmenize yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır, böylece zihin-beden dengenizin geri yüklenmesiyle, kilo kaybı doğal ve eğlenceli hale gelir.

Anlık destek alabilmeniz başlangıçta çok önemlidir. Çünkü gündelik davranışlarımızın yüzde 40 gibi oranı alışkanlıklarımızdan meydana gelir ve zihin bu alışkanlıkları saniyeler içinde uygulamaya çalışır. Böyle anlarda farkındalık yaratabilecek bir rehber sizi kısır döngüden kurtaracaktır.

Bugüne kadar belki sihirli bir değnek aradın, dokunsun ve bir mucize olsun, aradığın şeyin tam da kendinde olduğunu görmek, hayatının en keyifli keşfi olacak!

Online Zayıflama Koçuna sahip olmak – senin yapmak istediğini yapmış, başarmış biri ile çalışmak – belki de kendin için yapabileceğin en önemli karar.

Ve en güzeli bulunduğun yerden ayrılmaya, kendini kilit altına almaya ihtiyacın yok, kendini bir yere kapatarak zayıfladığında koşullar değiştiğinde, kendi ortamına geri döndüğünde maalesef eski alışkanlıklarda geri gelmekte… İşte bu yüzden zayıflamak elinin altında, senin hayatının içinde olmalı ve işte bu yüzden online zayıflama…

Bugüne kadar bize doğru diye sundukları pazarlama materyallerini, empoze ettikleri doğru sandığımız yanlış bilgileri her şeyi evet her şeyi baştan  gözden geçirme zamanı…

Ölenler niye gömülür? Çürüyüp kokuşmasın diye değil mi? Eski olaylarda yaşanmış ve bitmiştir, onlarıda gömmezsen zihnini çürütür ve beynini kokuşturur.

Sürüden ayrılma ve artık zayıflama zamanı

Tıkla ve;

HAYATINI DEĞİŞTİR

 


11083867_361636687358794_254017585280128242_n

 

Kayıt Olmak İçin;

+90 533 743 52 25

[email protected]