İZMİR’DE BERABER ZAYIFLIYORUZ.

“İDEAL KİLO ÖZGÜRLÜĞÜMDÜR” ÇALIŞMASI

Her pazartesi başlamaya karar verdiğin şeye Ocak 2020 de bizimle beraber başlamaya var mısın? Hedefe hep birlikte koşalım birbirimize destek olalım ama aynı zamanda  “kendi hedefimize” de koşarak hayatımızın en keyifli sürecini yaşayalım… Kezlerce denemiş ama başaramamış olduğunu düşünebilirsin ancak gerçek şu ki aslında hiç gerçekten denemedin. Şaşırma evet, aslında hiç denemedin. Bugüne kadar belki bir sihirli değnek aradın. “Mış” gibi yapmakla gerçek eylem bambaşka şeyler. Şimdi tüm geçmiş başarısızlıkları bırak ve gel… Unutma ertelemek gerçek potansiyelini açığa çıkarmanı engelleyen bir hastalıktır.

Ön yargılarınıza veda etmeye hazırsanız, olağanüstü şeyler yaşayacağınız yeni dünyanıza hoş geldiniz.

 

 

2020 yazı senin yazın olacak….

 

Yeni yıla fit bir bedenle girmek isteyenler ya da yolu uzun olup yazı hedefleyenler zayıflama gurubumuz çalışmalarına 1 arlıkta başlıyor. Zayıflamak istiyorum diyorsan seni de bekliyoruz.

Her sabah 45 dk – 1 saat arası toplanıyoruz

Tartı – dünün değerlendirilmesi – günün planlaması (beslenme, hareket, zihinsel çalışmalar) – motivasyon (olmazsa olmaz düşünce kalkmayı öğreneceğiz) ve bilgi paylaşımlarından sonra dağılıyoruz. Zayıflama kampı tadında ama hayatın içinde….

Gurubumuz aylık periyotlar olarak devam edecektir. Dileyenler bir ay ya da daha uzun devam edebilir.

Kayıt için İletişim: 0 533 743 52 25

Bahar Pançuk Deniz

Yer: Karşıyaka Asfalya Cafe

“İdeal kilo özgürlüğümdür”  workshopu