BAŞARANLAR KULÜBÜNE HOŞGELDİN

DCIM100MEDIA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KİLOLUYUM;

Benim için durum kabul edilebilir değil…

ZAYIFLAMAK İSTİYORUM.

diyorsan;

Çözüm sandığından çok daha kolay.

Kilo vermeye çalıştıkça daha kilolu bir hale geliyorsan, başaracağına inancın kalmamış ve artık ben yapamam diyorsan derin bir uykudasın demektir. Ve bu uyku hali de maalesef bu sistemi devreye sokanların besini oluyor. Bu sadece ticari bir eylem. Aksi olsaydı zaten dünyada kilo problemi katlanarak büyüyor olur muydu? Bizim gerçekte bireysel olarak potansiyelimizi ortaya çıkarmaktan başka bir şeye ihtiyacımız yok. Neden her yıl kilolu insan sayısı önceki yıllardan daha fazla? Çünkü inandırıldığınız bu ümit olarak sunulan şeyler aslında tamda bunu sağlamak için. Sisteme bağımlı köleler yaratmak için. Yanlış beklentileri bırakın ki sahtekarlıkları daha net görebilesiniz. Bir avuç şundan ye, istediğini ye zayıfla gibi mantık dışı uygulamalara inancımız nereden kaynaklanıyor? Haplardan, cd’lerden, taytlardan, altın çilekten, gojibery’den, elma kromdan, mide balonundan, hipnozdan, kendisi bu psikolojiyi hiç yaşamamış umut tacirlerinden vs vs vs medet umuyorsan ilüzyon dünyasında yaşıyorsun demektir. İlüzyon! Bir kutu kapsül sizi kalıcı zayıflatabilir mi? Diyet bilinci de öyle, mide kelepçesi de, balonu da.. Mide balonu çıkar verdiğin kilonun iki katını alırsın.  Mesela ben 6 ayda 10 kilo verip balon çıktıktan sonra 3 ayda 27 kilo almıştım. Hepsini yaşadım.
Online destek programları ve zayıflama kampları çığ gibi büyüyor. İnsanlar zayıflıyor ve sonra yine aynı. Neden? Bu döngü kar amaçlı!!! Hele hele yorumlar, bir çoğu para karşılığı yazdırılan kurmaca öyküler.

45 kilo vermiş ve kalıcı zayıflamayı başarmış biri olarak bu engebeli yolun tüm ayrıntılarını yaşadım ve sistemin tüm tuzaklarına rağmen kalıcı zayıflamayı başarım.

Şimdi bu başarı dalgasını çığ gibi büyütme zamanı. Yaz gelmeden başaranlar ordusuna katılma zamanı.

Bizi kurtaracak bizim dışımızda hiç bir şey olamaz, bu yazıyı okuyorsan bunu keşfetme zamanın geldi demektir. Hayatta ki hiç bir şey KARARLI BİR KADINDAN daha güçlü değildir.